I | KS Besëlidhja Lezhë | - | KF Apolonia Fier | 0:1 | ||
V | KF Apolonia Fier | - | KS Besëlidhja Lezhë | 1:1 | ||
I: 25.09.2022 15:00 | V: 12.10.2022 14:00 | Campeones: KF Apolonia Fier | ||||
I | Flamurtari Vlorë | - | FK Vllaznia | 2:1 | ||
V | FK Vllaznia | - | Flamurtari Vlorë | 3:0 pró. | ||
I: 26.09.2022 15:00 | V: 12.10.2022 14:00 | Campeones: FK Vllaznia | ||||
I | KS Pogradeci | - | KF Bylis Ballsh | 0:3 | ||
V | KF Bylis Ballsh | - | KS Pogradeci | 7:1 | ||
I: 26.09.2022 15:00 | V: 11.10.2022 14:00 | Campeones: KF Bylis Ballsh | ||||
I | KS Besa | - | KS Korabi Peshkopi | 1:1 | ||
V | KS Korabi Peshkopi | - | KS Besa | 3:0 | ||
I: 26.09.2022 15:00 | V: 12.10.2022 14:00 | Campeones: KS Korabi Peshkopi | ||||
I | Labëria FC | - | FK Kukësi | 0:3 | ||
V | FK Kukësi | - | Labëria FC | 2:0 | ||
I: 26.09.2022 15:00 | V: 12.10.2022 14:00 | Campeones: FK Kukësi | ||||
I | Luzi United | - | KF Teuta Durrës | 0:0 | ||
V | KF Teuta Durrës | - | Luzi United | 2:0 | ||
I: 26.09.2022 15:00 | V: 11.10.2022 14:00 | Campeones: KF Teuta Durrës | ||||
I | KF Maliqi | - | KF Skënderbeu | 1:5 | ||
V | KF Skënderbeu | - | KF Maliqi | 3:0 | ||
I: 26.09.2022 15:00 | V: 12.10.2022 14:00 | Campeones: KF Skënderbeu | ||||
I | Turbina Cërrik | - | Erzeni Shijak | 1:2 | ||
V | Erzeni Shijak | - | Turbina Cërrik | 4:0 | ||
I: 26.09.2022 15:00 | V: 12.10.2022 14:00 | Campeones: Erzeni Shijak | ||||
I | KF Devolli | - | KF Laçi | 0:2 | ||
V | KF Laçi | - | KF Devolli | 5:0 | ||
I: 26.09.2022 15:00 | V: 11.10.2022 13:00 | Campeones: KF Laçi | ||||
I | KS Kastrioti | - | FK Vora | 1:0 | ||
V | FK Vora | - | KS Kastrioti | 0:0 | ||
I: 26.09.2022 15:00 | V: 12.10.2022 14:00 | Campeones: KS Kastrioti | ||||
I | FK Partizani | - | KF Oriku | 0:0 | ||
V | KF Oriku | - | FK Partizani | 0:2 | ||
I: 28.09.2022 15:00 | V: 12.10.2022 14:00 | Campeones: FK Partizani | ||||
I | Butrinti Sarandë | - | Dinamo Tiranë | 0:1 | ||
V | Dinamo Tiranë | - | Butrinti Sarandë | 3:0 | ||
I: 28.09.2022 15:00 | V: 11.10.2022 | Campeones: Dinamo Tiranë | ||||
I | KF Lushnja | - | KF Tërbuni Pukë | 2:0 | ||
V | KF Tërbuni Pukë | - | KF Lushnja | 3:1 | ||
I: 28.09.2022 15:00 | V: 11.10.2022 15:00 | Campeones: KF Lushnja | ||||
I | KS Shkumbini | - | Egnatia Rrogozhine | 0:3 | ||
V | Egnatia Rrogozhine | - | KS Shkumbini | 3:0 | ||
I: 28.09.2022 15:00 | V: 12.10.2022 14:00 | Campeones: Egnatia Rrogozhine | ||||
I | KS Burreli | - | FK Tomori Berat | 2:1 | ||
V | FK Tomori Berat | - | KS Burreli | 4:0 pró. | ||
I: 28.09.2022 15:00 | V: 12.10.2022 14:00 | Campeones: FK Tomori Berat | ||||
I | KF Veleçiku Koplik | - | KF Tiranë | 0:3 | ||
V | KF Tiranë | - | KF Veleçiku Koplik | 2:2 | ||
I: 28.09.2022 15:00 | V: 12.10.2022 14:00 | Campeones: KF Tiranë | ||||