I | AS SONIDEP | - | USM Alger | 1:2 (1:0) | ||
V | USM Alger | - | AS SONIDEP | 3:1 (2:0) | ||
I: 09.08.2019 17:30 | V: 25.08.2019 21:45 | Campeones: USM Alger | ||||
I | JS Kabylie | - | Al Merrikh SC | 1:0 (1:0) | ||
V | Al Merrikh SC | - | JS Kabylie | 3:2 (1:0) | ||
I: 09.08.2019 21:45 | V: 24.08.2019 19:30 | Campeones: JS Kabylie | ||||
I | Fosa Juniors FC | - | Pamplemousses SC | 1:0 (1:0) | ||
V | Pamplemousses SC | - | Fosa Juniors FC | 1:1 (1:0) | ||
I: 10.08.2019 13:30 | V: 25.08.2019 13:00 | Campeones: Fosa Juniors FC | ||||
I | Big Bullets FC | - | FC Platinum | 0:0 (0:0) | ||
V | FC Platinum | - | Big Bullets FC | 3:2 (2:1) | ||
I: 10.08.2019 14:30 | V: 24.08.2019 15:00 | Campeones: FC Platinum | ||||
I | African Stars | - | KCCA FC | 3:2 (1:1) | ||
V | KCCA FC | - | African Stars | 2:0 (0:0) | ||
I: 10.08.2019 15:00 | V: 23.08.2019 15:00 | Campeones: KCCA FC | ||||
I | Green Eagles Kabwe | - | Orlando Pirates | 1:0 (0:0) | ||
V | Orlando Pirates | - | Green Eagles Kabwe | 1:1 (0:0) | ||
I: 10.08.2019 15:00 | V: 24.08.2019 21:00 | Campeones: Green Eagles Kabwe | ||||
I | KMKM | - | CD 1º de Agosto | 0:2 (0:0) | ||
V | CD 1º de Agosto | - | KMKM | 2:0 (1:0) | ||
I: 10.08.2019 15:15 | V: 24.08.2019 18:00 | Campeones: CD 1º de Agosto | ||||
I | Kano Pillars | - | Asante Kotoko | 3:2 (1:0) | ||
V | Asante Kotoko | - | Kano Pillars | 2:0 (1:0) | ||
I: 10.08.2019 17:00 | V: 25.08.2019 17:00 | Campeones: Asante Kotoko | ||||
I | Stade Malien | - | Horoya AC | 1:1 (0:0) | ||
V | Horoya AC | - | Stade Malien | 1:0 (1:0) | ||
I: 10.08.2019 18:00 | V: 25.08.2019 18:00 | Campeones: Horoya AC | ||||
I | Rahimo FC | - | Enyimba Aba | 1:0 (1:0) | ||
V | Enyimba Aba | - | Rahimo FC | 5:0 (1:0) | ||
I: 10.08.2019 18:00 | V: 25.08.2019 17:00 | Campeones: Enyimba Aba | ||||
I | Cano Sport Academy | - | Mekelle 70 Enderta | 2:1 (1:0) | ||
V | Mekelle 70 Enderta | - | Cano Sport Academy | 1:1 (1:1) | ||
I: 10.08.2019 18:00 | V: 25.08.2019 15:00 | Campeones: Cano Sport Academy | ||||
I | Green Mamba FC | - | ZESCO United | 0:2 (0:1) | ||
V | ZESCO United | - | Green Mamba FC | 1:0 (1:0) | ||
I: 10.08.2019 18:00 | V: 24.08.2019 15:00 | Campeones: ZESCO United | ||||
I | Young Africans | - | Township Rollers FC | 1:1 (0:1) | ||
V | Township Rollers FC | - | Young Africans | 0:1 (0:1) | ||
I: 10.08.2019 18:00 | V: 24.08.2019 15:30 | Campeones: Young Africans | ||||
I | Brikama United | - | Raja Casablanca | 3:3 (3:2) | ||
V | Raja Casablanca | - | Brikama United | 4:0 (1:0) | ||
I: 10.08.2019 18:30 | V: 24.08.2019 21:00 | Campeones: Raja Casablanca | ||||
I | UD Songo | - | Simba SC | 0:0 (0:0) | ||
V | Simba SC | - | UD Songo | 1:1 (0:1) | ||
I: 10.08.2019 21:00 | V: 25.08.2019 15:00 | Campeones: UD Songo | ||||
I | Fomboni Club | - | Côte d'Or FC | 2:2 (0:1) | ||
V | Côte d'Or FC | - | Fomboni Club | 1:1 (0:0) | ||
I: 11.08.2019 14:00 | V: 23.08.2019 14:00 | Campeones: Côte d'Or FC | ||||
I | Rayon Sports | - | Al Hilal Omdurman | 1:1 (1:1) | ||
V | Al Hilal Omdurman | - | Rayon Sports | 0:0 (0:0) | ||
I: 11.08.2019 15:00 | V: 25.08.2019 19:30 | Campeones: Al Hilal Omdurman | ||||
I | Aigle Noir FC | - | Gor Mahia FC | 0:0 (0:0) | ||
V | Gor Mahia FC | - | Aigle Noir FC | 5:1 (3:0) | ||
I: 11.08.2019 15:00 | V: 25.08.2019 15:00 | Campeones: Gor Mahia FC | ||||
I | Matlama | - | Petro Atlético | 0:2 (0:2) | ||
V | Petro Atlético | - | Matlama | 2:0 (1:0) | ||
I: 11.08.2019 15:00 | V: 25.08.2019 17:00 | Campeones: Petro Atlético | ||||
I | AS Tempête Mocaf | - | Al Nasr Benghazi | 1:0 (0:0) | ||
V | Al Nasr Benghazi | - | AS Tempête Mocaf | 3:1 (1:0) | ||
I: 11.08.2019 16:00 | V: 25.08.2019 20:00 | Campeones: Al Nasr Benghazi | ||||
I | UMS de Loum | - | AS Vita Club | 0:0 (0:0) | ||
V | AS Vita Club | - | UMS de Loum | 1:0 (0:0) | ||
I: 11.08.2019 16:30 | V: 25.08.2019 16:30 | Campeones: AS Vita Club | ||||
I | AS Otôho | - | Mamelodi Sundowns | 2:1 (2:0) | ||
V | Mamelodi Sundowns | - | AS Otôho | 4:0 (4:0) | ||
I: 11.08.2019 16:30 | V: 24.08.2019 19:00 | Campeones: Mamelodi Sundowns | ||||
I | Cercle Mbéri Sportif | - | Tout-puissant Elect Sports | 0:0 (0:0) | ||
V | Tout-puissant Elect Sports | - | Cercle Mbéri Sportif | 2:0 (0:0) | ||
I: 11.08.2019 16:30 | V: 25.08.2019 16:30 | Campeones: Tout-puissant Elect Sports | ||||
I | Buffles du Borgou FC | - | ASKO Kara | 1:1 (1:0) | ||
V | ASKO Kara | - | Buffles du Borgou FC | 1:0 (0:0) | ||
I: 11.08.2019 17:30 | V: 25.08.2019 18:00 | Campeones: ASKO Kara | ||||
I | LPRC Oilers | - | AS Génération Foot | 1:0 (0:0) | ||
V | AS Génération Foot | - | LPRC Oilers | 3:0 (1:0) | ||
I: 11.08.2019 17:30 | V: 24.08.2019 20:00 | Campeones: AS Génération Foot | ||||
I | SOA | - | FC Nouadhibou | 0:0 (0:0) | ||
V | FC Nouadhibou | - | SOA | 1:0 (0:0) | ||
I: 11.08.2019 17:30 | V: 25.08.2019 19:00 | Campeones: FC Nouadhibou | ||||
I | Hafia FC | - | Étoile du Sahel | 2:1 (1:1) | ||
V | Étoile du Sahel | - | Hafia FC | 7:1 (1:0) | ||
I: 11.08.2019 18:00 | V: 24.08.2019 20:00 | Campeones: Étoile du Sahel | ||||
I | Atlabara FC | - | Al Ahly SC | 0:4 (0:2) | ||
V | Al Ahly SC | - | Atlabara FC | 9:0 (4:0) | ||
I: 11.08.2019 19:00 | V: 23.08.2019 20:00 | Campeones: Al Ahly SC | ||||
I | Dekadaha | - | Zamalek | 0:7 (0:3) | ||
V | Zamalek | - | Dekadaha | 6:0 (1:0) | ||
I: 16.08.2019 21:00 | V: 24.08.2019 21:00 | Campeones: Zamalek | ||||